Palmarosa Shampoo 250 ml PUMBAGA!

26.00

 

DermoScalp™️ Palmarosa šampoon arnika, palmarosa, kookose, marigold ja argaaniaõliga. KÕIGE niisutavam šampoon Teie juustele ja peanahale. Meie igapäevane šampoon on valmistatud armastusega Teie peanahale ja juustele. Hoidke oma peanahk ja juuksed üliniisutatud, puhtad ja rõõmsad. Juuksed kasvavad kiiremini tänu looduslike luksuslike õlide segule.

DermoScalp Palmarosa Shampoo 250 ml koostisosad: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Argan oil, Arnica oil, Coconut oil, Decyl glucoside, Grapeseed extract, Lauryl glucoside, Marigold oil, Olive oil, Buriti extract, Palmarosa extract, Xantham gum, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Citric acid, Bonding, Vegan Collagen, Keratin.
*certified organic material

Kategooria:

Kuidas kasutada? Kasutage väikene kogus šampooni märgadele juustele, masseerige õrnalt peanahka, masseerige seda umbes minut, et kiirendada juuste kasvu vereringet. Loputage hästi ja vajadusel peske kaks korda, kui teil on mõned stiliseerimistooted, kuivšampoon, lakk või DermoScalp peanaha õlihooldus juustes. Kasutage nii sageli kui vaja, see šampoon on juustele ja peanahale superniisutav. Palmarosa on eriti põletikuvastane, rahustav, antibakteriaalne ja stimuleeriv. Oma eksootilise lõhnaga on sellel väga positiivne mõju vaimsele ja füüsilisele poolele. Arnikaõli on parim juuste väljalangemise, kõõma raviks, enneaegselt halliks muutumise korral.  Argaaniaõli niisutab juukseid ja peanahka ning kaitseb neid igapäevaste kahjustuste eest. Pärast pesu kasutage DermoScalp palsamit parima tulemuse saavutamiseks.

Peale avamist kasuta toode 12 kuu jooksul ära!

DermoScalp Palmarosa Shampoo 250ml 26€

Toodetud Eestis – Made in Estonia

Scroll to Top