DermOrganic Eesti

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias!

DERMORGANIC 100 % VEGAN

TOOTED

Saadaval vaid parimates ilusalongides ja kliinikutes üle Eesti!

TAHAKSID TELLIDA VÕI LUGEDA ROHEM DERMORGANIC TOODETE KOHTA?

ILUSAD JA TERVED JUUKSED

Soovid endale ilusaid, siledaid, pehmeid, terveid ning säravaid juukseid? Kui soovid juukseid kasvatada ja ka peanahka niisutada ning hooldada, siis oled õiges kohas!

MEIE TOOTED ON 100% VEGAN - 70% – 77% ORGAANILINE GLUTEENIVABA – PARABEENIVABA- PETROOLEUMIVABA MEA/DEA VABA -SÄILITUSAINETE VABA - EI OLE TESTITUD LOOMADEL – NIISUTAB NII PEA- KUI KA NÄONAHKA - SISALDAB SERTIFITSEERITUD ORGAANILISI KOOSTISOSI!


Sa oled lihtsalt kõike seda IMELIST väärt!

TELLI TOOTED POSTIGA!

Kui Sinu kodulinna salongis meie tooteid müügil veel ei ole ja sooviksid tellida, siis tellida saad nii – klikka kohe lehe alguses olevale E-poe lingile ning esita oma tellimus!

Saadame Sulle seejärel arve ning kui ülekanne laekub tööpäeval

enne 15.00, siis saad paki kätte juba järgmisel päeval (TÖÖPÄEVAL).

Postikulu pakiautomaati alates 3. toote tellimisest Eesti piires 0€ !

Tartu piires toome Teile mugavalt kullerina ka koju/kontorisse Teile paki tasuta ära. Samuti saab oma pakile ka ise järgi tulla Pikk 12c, Tartu (Paula juuksestuudio).

Oled juuksur? Oled huvitatud meie toodetest? Kutsu meid ja teeme Sulle väikese koolituse, kus saad ise oma kätega tunda ja ka omal nahal tunda neid suurepäraseid tooteid. Kirjuta või helista meile!

DERMORGANIC TOODETE

TAGASISIDE

"Kuna minu töö on paljustki ka tervist kahjustav, siis olen ma üsna allergiline. Vajan vaid puhtaid tooteid! Mul on hea meel, et avastasin DermOrganic imelised tooted ja saan neid pakkuda ka oma klientidele. 95% klientidest on probleemse peanahaga, enamikel, kes meid on kuulda võtnud, on DermOrganic lihtsalt igapäevase koduse kasutamise käigus taastanud peanaha seisukorra ning klientide juuksed on puhtad, kerged ning siledad ja toidetud! Minu ja minu klientide vaieldamatu

LEMMIK "

Paula Lill

Paula Juuksestuudio

"Mul on üsna ōhukesed juuksed ja seetōttu olen terve elu neid ka üsna tihti pesema pidanud. Kōik naised teavad, et see on jube tüütu ja juustele just head ei tee. DermOrganicu avastamine oli minu jaoks nagu lotovōit, sest sellega püsivad mu juuksed 2-3 korda kauem puhtad ning lisaks teeb see mu ōhukesed juuksed ka kergelt kammitavaks. Naised hoiavad tavaliselt oma ilu saladused endale, aga DermOrganic on liiga hea, et seda mitte teistega jagada. Ma julgustan kōiki seda proovima!"

Kelis Arro

DermOrganic toodete kasutaja

Enne DermOrganicu kasutamist olin hädas sellega, et minu juuksed olid kuivavõitu, raskesti kammitavad ning pesin juukseid tihedamini. DermOrganicu toodete kasutamine on muutnud minu juuksed kammitavaks ning juuksed näevad palju säravamad välja. Peale toodete kasutamist on tunda, et juuksed on kerged ja puhtad. Eriti on lemmikuks saanud DermOrganicu juukseõli, mis toidab ja muudab minu juuksed tervemaks ning seda jätkub üllatavalt kauaks. Igati rahul ning soovitan kõigile.

Kadri

DermOrganic toodete kasutaja


DERMORGANICESTONIA INSTAGRAM

TOOTED TARTUS

Kus on DermOrganic tooted müügil?

+372 56 479 101

TOOTED VILJANDIS

Kus on DermOrganic tooted müügil?

+372 555 6360

TOOTED PÕLVAS

Kus on DermOrganic tooted müügil?

+372 568 46900

ROHELISEMALT KOOS

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

KONTAKT

DREAMHUNTER OÜ

REG. NR. 14093123

TEL. +372 56 88 65 79

E-MAIL – dermorganic@

dermorganic.ee

PIKK 12C, TARTU

ESTONIA, 51009

KOOS ROHELISELT

LIITU MEIE DERMORGANIC EESTI PEREGA!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST, KUI KA TEIE SALONG SOOVIB PAKKUDA OMA KLIENTIDELE MIDAGI NII SUUREPÄRAST!

AUSTA MEID

KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD!

MEIE PILTIDE JA MATERJALI KASUTAMINE

DREAMHUNTER OÜ KIRJALIKU KOOSKÕLASTUSETA KASUTAMINE KEELATUD!

Scroll to Top