Uus! DermoScalp for Him

31.40

Miks õlitada peanahka regulaarselt?! Sest see protseduur niisutab, toidab, puhastab, toniseerib ehk ergutab peanaha vereringet. Argaaniaõli taastab peanaha kaitsebarjääre ning stimuleerib rakke. Annavad juustele E-vitamiini ja Omega-9 rasvhapete boosti! Sisaldab ka Oleiinhapet, mis aitab peanahal taastuda ja uueneda ning Linoolhapet, mis on põletikuvastase omadusega, aitab vähendada lööbeid ja punetust. Riitsinus ja Rosmariin ergutavad juuksekasvu. Masseeri õli ka hõredamatele kohtadele, et soodustada juukse- või habemekasvu eriti nendes kohtades. Münt annab mõnusa ning jahutavalt värske tunde peale õli kasutamist. Marigold õli võib parandada peanaha üldist tervist ja aitab vähendada juuste väljalangemist. Oliiviõli vähendab peanaha ketendust ja aitab vabaneda rasusest peanahast. Kookosõli stimuleerib peanaha vereringet. Viinamarjaseemne õli sisaldab vitamiin E-d, flavonoide ja linoolhapet ja Buriti ekstrakt sisaldab vitamiin E-d, vitamiin C-d ja beeta-karoteeni, mis on kõik vajalikud tervete juuste kasvuks ja elujõuks. Beeta-karoteen aitab võidelda juuste hõrenemise vastu, sest see aitab kaasa rakkude taaskasvule. Beeta-karoteen soodustab juustefolliikulite säilimist ja arengut. Cajeput ekstraktil on palju antiseptilisi ja analgeetilisi omadusi, mis aitab vähendada samuti põletikke. See parandab peanaha vereringet, soodustades seega samuti tugevat juustekasvu.

DermoScalp 30 ml koostisosad: Argan oil, Marigold oil, Olive oil, Coconut oil, Castor oil, Grapeseed oil, Buriti extract, Cajeput extract, Rosemary extract, Mint extract

Kategooria:

See õli on spetsiaalselt mõeldud meestele, kes soovivad tihendada juukseid või habet, kuid muidugi saavad ka naised seda õli kasutada! DermoScalp õli aitab stimuleerida ja kiirendada juukse- ja/või habemekasvu. Kindlasti kasuta õli ka neis piirkondades, mis on hõredamad, kuid kus sooviksid, et habeme- ja/või juuksekasv oleks kiirem!

Kuidas kasutada?

Kasuta enne juuste/habeme pesu kuivale nahale! Vesi tõrjub õli nahalt eemale. Masseeri õrnalt kuiva nahka, seejärel kanna erinevatele piirkondadele, kus soovid ergutada karvakasvu, kokku 3-4 pipetitäit DermoScalp õli. Masseeri õli kenasti nahale laiali. Hoia peal 1-2 tundi ning kasuta parimaks tulemuseks 1-2 korda nädalas. Võiksid teha peanaha õlitamist kuurina. Ära hoia õli üleöö peal. Parimaks tulemuseks (juuste kiiremaks kasvuks ja tihendamiseks – peanaha/habeme piirkonna stimuleerimiseks)  hoia nahal õli 2 tundi. Pese maha õli šampooniga 2-3 korda, pese ja vahuta korralikult igast piirkonnast. Meie soovitame DermoScalp Rosemary või Palmarosa sarja šampoone, sest need ei ole liiga tugeva pesuainega ja jätavad juustesse rikkalikud toitained alles. Pärast pesu on peanahk on mõnusalt niisutatud ja toidetud ning õnnelik.

Kui tunned ärritust – pese toode kohe 2-3 korda šampooniga maha. Kui oled allergiline mõne koostisosa vastu – mitte kasutada! Vältida silma sattumist, kuna õlid võivad ärritada silma. Hoiusta õli pigem soojemates tingimustes. Jahedas võib tahkuda. Tahkumise korral hoia sooja vee all minut või tee pudelikesele vesivanni.

Peale avamist kasuta toode 3 kuu jooksul ära!

DermoScalp 30ml 31,40€

Toodetud Eestis

Scroll to Top