Allahindlus!

Leave-In Treatment juukseõli

35.00 33.00

DermOrganic juukseõlid on suurepärased juuste niisutamiseks ja tervendamiseks! KIIRENDAB JUUSTE KUIVAMIST KUNI 40% ning SISALDAB KUUMAKAITSET! Sisaldab rikkalikult sertifitseeritud Morocco puhast Argaaniaõli! Silendab ja niisutab Sinu juukseid! Kasuta peale igat pesu! Kui juuksed on rätikukuivad, siis lisa väikene kogus (ca kaks hernetera, pikemate ja tihedamate juuste puhul kaks korda sama kogus / Spray korral 1-2 törtsu kaugemalt ning otstesse ja üldpikkusesse!) juuste otstele ja keskmisele osale (kuni kõrvadeni maksimum kõrgus). Kui juuksed on kuivad või ise kuivanud ja tunned, et sooviksid veel õli lisada, siis võid seda teha, kuid väga minimaalses koguses! DermOrganic tooted on väga konsentreeritud ning neid kulub väga vähe! Reisil/basseinis/kuumas olles kasuta õli rohkem kui tavaliselt. Näiteks reisil enne randa minekut pane õli topelt kogus juustesse, see kaitseb Sinu juukseid kõrvetava kuumuse- või kuivatava kloori eest.

The Original Argan Oil Leave-In Treatment

  • Delivers incredible softness and shine
  • Smooths & repairs over-processed hair
  • Controls frizz and fly-away hair
  • Ideal for use during heat styling
  • Speeds blow-dry time up to 40%
  • Seals cuticle and mends split ends
  • With Argan Oil to replenish optimal moisture

Directions: Work a few drops into clean damp hair before styling to repair, protect and seal in shine. Utilisation: Masser quelques gouttes sur cheveux lavés et coiffer. Uso: Masaje unas gotas sobre el cabello lavado y estilizar.  Bruksanvisning: Arbeta in några droppar i ett rent fuktigt hår före styling för att ge glans, reparera, skydda och försegla hårstrået.

Ingredients: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Helianthus Annuus Sunflower Seed Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Glycereth-2 Cocoate/Benzoic Acid, Parfum/Fragrance

Kategooria: