Curl šampoon + mask

65.00

Komplekti kuulub lokisarja ülimalt niisutav šampoon Curl Shampoo-  500ml  ja riisikeratiiniga sügavuti toitev ja turgutav Deep Conditioning Masque – juuksemask 236ml, mida saad kasutada ka palsamina (saad eriti mõnusalt toitva palsami efekti, kui hoiad näiteks 30 sek.). Maski võid hoida minuti, aga võid hoida ka üleöö!

Kuna meie šampoonid sisaldavad vaid õrnu pesuaineid, siis pese kindlasti 2x! Pesu ajal keskendu peanaha pesemisele, vaht jookseb juustest läbi ja juuksepikkust Sa eraldi pesema ei pea! Kindlasti masseeri peanahka, meie šampoonid tahavad palju vett. Esimese korra võid pesta lohakamalt, teisel korral kui suurem mustus juba on maha pestud ja vesi on kenasti juustes, läheb šampoon paremini vahtu! Meie šampoonid on niigi paksud ja vahel vajavad lõpus isegi lahjendamist, et kergemini kätte saada toodet. Meie tooted ongi 70-77% orgaanilised, kuna nad peavad ka vett sisaldama ja vesi on anorgaaniline.

Õhemate juustega meestel piisab ka ühest pesust!

Meeletult hea tulemuse saad, kui kasutadki maski üleöö või saunas rätiku all! Juuksekarv avaneb soojusega ja mask pääseb veelgi sügavamale karvakest toitma. Maskis sisalduv riisikeratiin on meie enda keratiinile väga sarnane ning see hakkab juuksekarva tugevdama ja toitma. Kahused juuksed on palju sirgemad ja taltsamas! Kindlasti ära kõrvast ülespoole pane maski, eriti kui seal on tavaliselt tervemad juuksed ja näiteks otsmik on pigem rasusem,  siis lihtsalt ilmselt juuksed lähevad kiiremini samuti rasusemaks ülalt. Pigem kasuta kõrvadest allapoole maski. Loputa hoolikalt ning kasuta toodet vähe. Meie tooted on ülimalt konsentreeritud ja neid tegelikult kulub vähe.

Kategooria: